Witamy serdecznie.

RIWPOL jest firmą prywatną zajmującą się produkcją wyrobów metalowych dla branży wyposażenia sklepów, meblarskiej, lotniczej, motoryzacyjnej i wojskowej. Działamy na rynku polskim od 1979r.

W czasie swego istnienia firma stopniowo rozwijała się i umacniała swoją pozycję w branży, pozyskując zaufanie nowych Klientów.
W chwili obecnej Riwpol, to przedsiębiorstwo zatrudniające 15 osób, którego powierzchnia hali produkcyjnej wynosi 1500 m2, a socjalno-biurowej 320 m2.

Stały rozwój W naszej firmie stały rozwój jest jedną z podstawowych zasad, dzięki której możemy sprostać rosnącym oczekiwaniom Klientów. Aktualnie wdrażamy System Zarządzania Jakością spełniający wymagane normy PN-EN9100 (AS/EN 9100) - jest to ostateczny etap wdrażania, wkrótce wysoka jakość naszych produktów zostanie poświadczona tym prestiżowym certyfikatem.

Profesjonalizm i innowacyjność naszej firmy zaowocowała przyznaniem koncesji nr B-012/2008 (kliknij tutaj, aby zobaczyć koncesję) wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wytwarzanie i obrót amunicją nie zawierającą materiałów wybuchowych oraz wytwarzanie i obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. To pozwala nam oferować swoje usługi i wyroby w jednym z najbardziej elitarnych segmentów rynku.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu i zapraszamy do współpracy.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Riwpol